01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.01.2019 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 861 млн грн.

Тетяну Слюз обрано адміністратором Міжнародної асоціації казначейських служб АIST

31 жовтня 2018

У рамках щорічного симпозіуму міжнародної асоціації казначейських служб АIST триває тематичний семінар "Інструменти, що підтримують процеси децентралізації".

Третій день роботи розпочався з Генеральної асамблеї за участю керівників делегацій. Відповідно до порядку денного були розглянуті важливі організаційні питання, зокрема щодо функціонування асоціації, змін, які відбулися у виконавчих органах асоціації.

Найбільшої уваги учасники приділили формуванню нової стратегії та бачення майбутньої роботи асоціації.

Зокрема, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз у своєму виступі відзначила, що теоретичні знання, які отримуються впродовж семінару, є неоціненною фаховою інформацією та не менш важливим є поєднання нових знань з практикою на місцях. На її думку, досвід казначеїв-практиків різних країн суттєво полегшує розуміння спільних проблем та шляхів їхнього вирішення.

У ході роботи керівники делегацій різних країн-учасниць заходу висловили свої позиції, думки та пропозиції.

На завершення було розглянуто питання щодо оновлення позицій адміністраторів асоціації. Генеральний Секретар АІSТ запропонував одну з посад Голові Казначейства України Тетяні Слюз. Серед адміністраторів також було обрано представників Сенегалу, Мадагаскару та Кот-д’Івуару.

Отже, у подальшому Україна буде брати безпосередню участь у визначенні стратегії міжнародної казначейської спільноти.

 

 

1

 

2

 

3

 

4