01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.01.2019 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 861 млн грн.

Tематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб AIST

27 листопада 2018

27 листопада 2018 року у місті Агадір Королівства Марокко розпочався тематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб AIST на тему: «Застосування стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі».

Україну на заході представляють директор Департаменту консолідованої звітності Галина Шамрай та заступник директора департаменту – начальник відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку‚ звітності та розвитку Казначейства Наталія Боцман.

Питання реформи бухгалтерського обліку є  одним із пріоритетних для Державної казначейської служби України, тому участь її представників України у заході дозволить не лише ознайомитися зі світовими практиками  застосування стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, а й передбачає проведення дискусій та обговорень з колегами-практиками щодо актуальних питань впровадження реформ у різних країнах-учасницях AIST.

Зокрема у перший день роботи семінару свої досягнення у впровадженні реформ бухгалтерського обліку презентували представники Франції, Марокко та Мавританії.