01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.01.2019 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 861 млн грн.

Робоче відрядження начальника Головного управління до територіальних органів Херсонської області

3 грудня 2018

Начальник Головного управління Сергій Нікольський здійснив  відрядження до низки управлінь Казначейства у Херсонській області. Сергій Віктрович провів зустрічі з коллективами управлінь Казначейства у Бериславському, Великоолександрівському, Високопільському та Нововоронцовському районах. Слід зазначити, що головним та найактуальнішим питанням на сьогодні у рамках відрядження, є робота територіальних органів казначейства Херсонської області у режимі воєнного стану.

Начальник Головного управління, в межах повноважень, у приватних зустрічах звернувся до керівників органів місцевої влади відвіданих районних управлінь, як учасників бюджетного процессу, та закликав спільноту до єднання, порозуміння та сприяння в оперативності процесів казначейського обслуговування бюджетних коштів в період завершення фінансового бюджетного року. А також висловив сподівання на подальшу взаємодію у  вирішенні соціально-економічних питань.

Колективам  управлінь Казначейства наголосив на вагомих аспектах вдосконалення роботи з розпорядниками бюджетних коштів, актуальні питання їх діяльності, зокрема впровадження сучасних інтернет-технологій через систему дистанційного обслуговування клієнтів  за допомогою ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство».  Навів приклади та надав поради у напрямку створення ефективного процессу залучення клієнтів до дистанційного обслуговування, а також розставив  пріоритети у напрямку дотримання заходів безпеки та цивільного захисту в органах Казначейства.  Не оминув увагою і  нагальну потребу  у здійсненні органами Казначейства аналізу та вжитті відповідних заходів, в межах повноважень, в частині використання розпорядниками бюджетних коштів залишків асигнувань на своїх рахунках, відповідно до кошторисних призначень, наприкінці бюджетного року.

Начальникам управлінь Казначейства доручив, під персональну відповідальність, вжити необхідні заходи з недопущення утворення кредиторської заборгованості по усім напрямкам видатків, а також забезпечити вчасний та раціональний перерозподіл кошторисних призначень.