01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.01.2019 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 861 млн грн.

Робочі візити начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області

6 грудня 2018

З метою виконання контрольно-наглядових функцій начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко Ігор Юрійович відвідав Знам’янське, Світловодське управління Державної казначейської служби України у Кіровоградської області та УДКСУ в Онуфріївському районі.

Ігор Юрійович провів з колективом Світловодського управління Державної казначейської служби України нараду, під час якої були обговорені актуальні питання про перспективи роботи по закінченню бюджетного року, про стан впровадження в області системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» та щодо відкриття, протягом 2019 року, видаткових рахунків місцевих бюджетів на єдиному МФО Державної казначейської служби України.

Під час візиту до Знам’янського управління Державної казначейської служби України у Кіровоградської області начальник Головного управління  провів зустріч з працівниками управління з питань завершення бюджетного року та казначейського обслуговування через систему дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт Казначейства – Казначейство”. Також, Панасенко І.Ю. спільно із начальником управління Коноваленко Н.І. здійснив огляд покрівлі адміністративної будівлі приміщення, де проводяться роботи по «Першочерговим заходам по усуненню аварійності будівлі № 21 по вул. Михайла Грушевського (Жовтневій) у             м. Знам`янка Кіровоградської області (Капітальний ремонт)».

В управлінні Державної казначейської служби України в Онуфріївському районі Кіровоградської області Ігор Юрійович обговорив питання: відкриття видаткових рахунків місцевих бюджетів на єдиному МФО Державної казначейської служби України; дотримання регламенту роботи Управлінням Казначейства в процесі завершення бюджетного року та проблемні питання, що виникають в процесі казначейського виконання бюджетів.