01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.01.2019 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 861 млн грн.

Казначеї стали переможцями ХХІ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у своїй групі

12 грудня 2018

12 грудня в Міністерстві молоді та спорту України відбулося нагородження переможців і призерів ХХІ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

В урочистостях взяли участь заступник міністра Міністерства молоді та спорту України Ярослав Войтович, директор департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Матвій Бідний, представники центральних органів виконавчої влади та безпосередньо, учасники спартакіади.

У спортивних змагання, що проходили з 16 вересня по 8 грудня 2018 року, взяли участь команди 45 організацій – міністерства, державні служби, агентства, інспекції, комітети та інші центральні органів виконавчої влади. Змагання проходили у одинадцяти видах спорту: легка атлетика (крос), городковий спорт, боулінг, пейнтбол, риболовний спорт, теніс настільний, теніс, більярдний спорт «Пул» та «Піраміда», футзал, волейбол.

У загальнокомандному заліку перше місце групи «А» посіла збірна команда Служби безпеки України, друге місце – Міністерство оборони України, третє – команда Міністерства внутрішніх справ України.

У групі «В» перемогла команда Міністерства фінансів України, друге місце посіла команда Міністерства молоді та спорту України, третє – команда Міністерства юстиції України.

У загальнокомандному заліку перше місце групи «С» з 19 команд учасників посіла збірна команда Державної казначейської служби України, друге місце посіла команда Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на третьому місці – команда Державної аудиторської служби України.

Від Казначейства на церемонії нагородження були присутні Любов Тюльпінова, Тетяна Мухіна, Сергій Бібік, Олексій Олешко. Команда казначеїв отримала кубок за І місце в групі «С» (інші центральні органи виконавчої влади) та інші подарунки, але головне, казначеї отримали стимул і надалі досягати високих спортивних результатів.

 

 

IMG_2276

 

IMG_2279

 

IMG_2282